Kredi Bilgileri

20 Ay Vadeli 2. El Araba

Günümüzde insanların yaşamlarını daha iyi sürdürebilmeleri için belli bir standartlara sahip olmaları gerekir. Bu standartlarla insanlar daha iyi kalitede sürdürürler. Bu standartlara sahip olmak için belli bir ekonomik varlığınız olması gerekiyor. Bu ekonomik varlıklardan bir tanesi araba yani şu an günümüzde zorunlu olan araçtır. Araba gerçekten de günümüzde zorunlu hale gelip artık lüks değil her evde bulunulması gereken bir unsur haline gelmiştir. Eskiden lüks olan araçlar şimdi mecburi hale gelmiştir. Çünkü dünyamız sürekli değişmekte olup insanlar da bu değişikliklere ayak uydurmak zorunda kalmıştır. Bunun için arabası olmayanlar bir an önce araba alıp bu mecburi basamağına girmek isteyecektir. Peki, arabası olmayıp almak isteyen bir kişi bu durumda ne yapması gerekecektir bunları aşağıdaki yazımızda anlatmaya çalışalım.


Kredilerin Araçlar Üzerindeki Etkisi
Evet, bir araba almak istiyorsunuz ancak alacak nakit paranız yoksa bu durumda ülkemizde bulunan bankalara müracaat ederek bu durumdan faydalanabilirsiniz. Bankalar gelen her müşterisine gereken ilgiyi gösterdikten sonra bu kişilerin ne almak istediklerine tam olarak karar vermiş ise ona göre bir vadeli bir kredi verip müşterisinin ihtiyacını gideriyor.


Sıfır mı 2. El Araba mı?Müşteri tam olarak ne alacağına karar vermekte zorlanıyor ise bu durumda sıfır alacak parası yok ise devreye ikinci el araba giriyor. Çünkü nakit parası olmadığında ya da var olan tüm parasını sıfır araca yatırıp evin ihtiyaçlarını karşılayamayacağından ikinci el araba alması onun için daha uygun olacaktır. Hem alan kişinin yaşamı bu şekilde daha iyi olacaktır.


20 Vaade Nedir?
İkinci el araba alan bir kişi 20 ay vadeli bir araba almak isterse bu durumda kendi belirleyeceği bir arabanın fiyatı üzerinden hesaplama yapması gerekiyor. Örnek olarak 40 milyarlık bir araç alıyorsanız 20 ay vadeli taksitleri ayda 2 bin TL ödeyerek araç sahibi olunabilir. Ve bu taksitler bittiğinde araç sahibi hem ekonomik olarak ferahlayacak hem de araç tamamen kendisinin olacaktır. Bu anlamda 20 ay vadeli araç alınabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı