DenizbankGenel

Denizbank İnternet Bankacılığı

Denizbank İnternet Bankacılığı
7 gün 24 saat hizmet veren Denizbank internet bankacılığı, tün işlemlere tek tıkla erişim hakkı tanır. Banka ya da kredi kartı olanlar ve bu kartlar için şifre oluşturanlar internet bankacılığı hizmetlerinden faydalanabilirler.
İnternet Bankacılığı Güvenli mi?
Para transferi, fatura ödeme, bakiye sorgulama ve yatırım işlemlerinin yapıldığı internet bankacılığı hizmetleri, şubeye gitmeden işlem yapma ayrıcalığı sağlar. Güvenli işlem yapabilmek için başkalarına ait bilgisayar ya da ortak kullanım alanına sahip kafelerden giriş yapılmaması önerilir.
Kullanıcı adı
Şifre ve

SMS mesajı gibi kişiye özel bilgilerin
3. şahıslardan korunması gerekir. Şifrenin belirlenen aralıklarla yenilenmesi de güvenlik seviyesinin en üste çıkmasına yardımcıdır.

İnternet Bankacılığıyla Hangi İşlemler Yapılır?
Kişisel hesap yönetimi, transferler, kart işlemleri, yatırım işlemleri, krediler, sigorta ve emeklilik işlemleri internet bankacılığı üzerinden yapılabilir. Bankada hesabı ve yeterli bakiyesi olanlar fatura ödemelerini de bu yolla tamamlayabilirler. Kart başvurusunun yanı sıra kredi başvurusunun da yapıldığı bu kanal üzerinden taksitli ya da peşin kurtaran hesap kullanımı yapılabilir.

Dijital Deniz
İnternet bankacılığı ve mobil hizmetlerle ilgili her türlü soru ya da taleple ilgili olarak 0 850 222 0 800 numaralı hat üzerinden bilgi alınabilir. Sadece Denizbank müşterileri çağrı merkezi üzerinden işlem yapabilir ya da bilgi talep edebilir. Hızlı, güvenilir, zamandan tasarruf ettiren hizmetler sayesinde bankacılık işlemleri kolay ve güvenilir bir şekilde tamamlanabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı