BankalarEsnaf KredisiFinansbankihtiyaç KredisiKonut KredisiKredi Bilgileri

En Para Kredi Başvurusu

En Para Kredi Başvurusu

Enpara; QNB Finansbank’a bağlı olarak kurulan dijital bankacılık kanalıdır. Fiziki herhangi bir şubesi bulunmamaktadır. Tüm işlemler; internet, telefon gibi dijital kanallar üzerinden gerçekleştirilir. Nakit çekim gibi fiziki koşullar gerektiren işlemler ise; QNB Finansbank ATM’lerinden yapılır.

En Paradan Yapılan İşlemler

Enpara.com kullanılarak birçok bankacılık işlemini masrafsız yapmak mümkündür. Dijital banka olması sebebiyle diğer banka şubelerine göre masraf kesintisi oldukça düşük hatta bazı işlemlerde hiç yoktur. En Para; EFT havale gibi para transferlerinde masraf kesmez.

En Para’dan yapılan bir diğer işlem ise kredi çekmektir. İhtiyaç kredisi formatında çekebileceğiniz maksimum 60 ay vade ile ödeyebileceğiniz bu kredini faiz oranı diğer faiz oranlarına göre düşüktür.

En Para İhtiyaç Kredisinin Özellikleri

En Para; 1 aydan 60 aya kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Tutar ise 1.000 TL’den başlar ve üst sınır 60.000 TL’dir. Bu kredide hiç bir masraf, komisyon ve ücret yoktur. Belirli bir vade belirlenir ve alınan toplam kredi bu vadeye eşit olarak bölünür. Yani aylık ödemeler eşit taksitler şeklinde yapılır.

En Para İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

En Para ihtiyaç kredisinden yararlanabilmeniz için ön şart, başvuru yapmaktır. Daha sonra başvurunuz değerlendirilir. Bankanın herhangi olumsuz bir durumla karşılaşmaması durumunda kredinizi alabilirsiniz. En Para müşterisi olan kişiler internet veya telefon ile başvurusunu iletebilirler. Başvuru esnasında teminat veya kefil göstermeye, herhangi bir belge vermeye gerek yoktur. En Para müşterisi olmayan kişiler önce En Para’ya başvuru yapıp daha sonra kredi başvurusunu gerçekleştirebilirler. En Para kredi verirken QNB Finansbank kredi verme politikalarını göz önünde bulundurur.

En Para’dan yaptığınız ihtiyaç kredisinin olumlu sonuçlanması için daha önce kullanmış olduğunuz kredilere zamanında ve yeterli ödeme yapmış olmanız gerekir. Aynı zamanda hali hazırda düzenli bir gelirinizin olması şarttır. Son zamanlarda En Para ‘da düzenli bir birikim bulundurmanız ise kredinizin kolay onaylanmasını sağlayacaktır.

En Para’dan kullanmış olduğunuz krediye istediğiniz zaman fazladan ödeme yapabilir, gelecek taksitlerinizi erkenden ödeyebilir veya kredinizi vadesi gelmeden kapatabilirsiniz. Bu durumlarda faiz kazancı elde etmiş olursunuz.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı