Finansbank

Finansbank İnternet Bankacılığı

Finansbank İnternet Bankacılığı
QNB Finansbank internet bankacılığı, QNB Finansbank’ın müşterilerine sunduğu bir avantajdır ve şubeye gitmeden birçok işlemin kolayca yapılmasını sağlar.
İnternet Bankacılığına Giriş Nasıl Yapılır?
QNB Finansbank resmî web sitesine girilmeli ve ekranın sağ üst köşesindeki “İnternet şubesi” kısmına tıklanmalıdır. Ardından sizden T.C. kimlik numaranız veya müşteri numaranız istenecektir. Bunları yazdıktan sonra şifreniz istenir. Sadece sizin bildiğiniz şifrenizi yazmanız gerekir. Şifre yazımından sonra güvenlik açısından telefonunuza şifre gönderilir. Bu şifreyi de yazdıktan sonra giriş yapılabilir.
Bunun dışında karekod hizmeti bulunmaktadır. QNB Finansbank web sitesine girilir ve “Karekod İşlemleri” bölümü seçilir. Burada yer alan karekod, okuyucuya okutulur. Ardından T.C. Kimlik Numarası yazılır. Son olarak internet bankacılığı şifresi yazılır.

İnternetten Bankacılığından Hangi İşlemler Yapılabilir?
QNB Finansbank internet bankacılığından bireysel ve KOBİ işlemleri kolaylıkla yapılabilir. İkisinde de birçok ortak işlem olsa da farklılıklar bulunmaktadır.
Bireysel internet bankacılığında; hesap ve kart işlemleri, kredi başvuruları, ek hesap işlemleri, ödeme işlemleri, para transferleri, emeklilik işlemleri, yatırım ve sigorta işlemleri yapılabilir.
KOBİ internet bankacılığında; hesap ve kredi kartı işlemleri, kredi başvuruları, ödeme ve para transferleri, nakit akışı işlemleri, onay ve yetki işlemleri, yatırım işlemleri yapılabilir.
İnternet Bankacılığından Hangi Zaman Dilimlerinde Yararlanılabilir?
QNB Finansbank internet bankacılığı 7/24 hizmet vermektedir. Ancak bazı işlemler, mesai saatleri içerisinde yapılmaktadır. Örneğin; mesai saatleri dışında yapılan EFT işlemleri, bir sonraki gün mesai saatleri içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı