Garanti Bankası

Garanti İnternet Bankacılığı

Garanti İnternet Bankacılığı
Telefonunuza AppStore ya da Google Play Store’dan indirebileceğiniz Garanti İnternet Bankacılığı hizmeti, bankacılık hizmetlerinizi en kolay şekilde halletmenize yardımcı olacak hizmetler arasındadır. İnternet üzerinden bankacılık hizmeti almak için şubeyle görüşme sağladıktan sonra gelen şifrenizle, uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Gelen şifreleri ve bilgileri de kimseyle paylaşmamanız gerekmektedir.

Faturalarınızı Ödeyin
Sisteme giriş yaptıktan sonra kredi kartlarınız ve banka kartlarınızı görebileceğiniz bir hizmete sahip olan internet bankacılığından, evinizin elektrik, su, doğal gaz, telefon, internet faturalarını hızlı ve kolay bir şekilde ödeyebileceğiniz ekranına ulaşabilirsiniz. QR işlemleri sekmesinden kare kod yardımıyla para gönderimi ve çekimi yapabilirsiniz.
Başvurularda Bulunun

Aynı zamanda Garanti Bankasının internet bankacılığını kullanarak kart, kredi/avans, vadeli/vadesiz hesap, yatırım, sigorta ve HGS/OGS işlemlerinizi de halledebilirsiniz. Bankaya gitmeye gerek duymadan evinizde oturduğunuz yerden, internet bağlantınızı kullanarak halledebileceğiniz işlemler arasında para alışverişi de bulunmaktadır.
Başvurular kısmından bireysel emeklilik başvurunuzu gerçekleştirebilir, cep şifrematik başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kısa ve kolay işlem stili sayesinde, Garanti Bankasından yapacağınız işlemleri internet üzerinden yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz.
Birikim Yapın

Dilerseniz bütçenizle altın ve döviz alabilir, bunları hesabınızda tutabilirsiniz. Birikim yaparken bir yandan da akıllı işlemlerden yardım alarak, birikimi katlayabilirsiniz. Yıllık özetinizi görebileceğiniz sayfası sayesinde, nakit durumunuzu, net varlıklarınızı, güncel durumunuzu takip edebilirsiniz. Bildirim merkezini açarak da günlük olarak nakit geldiğinde sizlere haber vermesini sağlayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı