Esnaf KredisiHalkbank

Halkbank Esnaf Kredisi

 • Günümüz dünyasının en modern sektörlerinden bir tanesi bankacılık olmaktadır. Bankacılık sektörü hemen herkesin işlem gördüğü bir yer olmaktadır. Nitekim bu alanda hem özel hem de devlet bankaları bulunur. Buna göre bu bankalardan bir tanesi de Halkbank olmaktadır. Halkbank uzman kadrosu ve geniş sektör hacmi ile oldukça tercih edilen bir banka olmaktadır. Halbank’ın birçok ilimizde şubeleri bulunur. Bu kapsamda Halkbank en modern hizmetleri ile ülkemizde hizmet veren ve en çok tercih edilen banka olmaktadır.
  Halkbank Hizmetleri
  Halkbank bünyesinde birçok hizmet bulunur. Nitekim özellikle dijital bankacılık alanında önemli girişimleri bulunan Halkbank’ın hizmetleri arasında;
  Dijital bankacılık
  ATM
  Kredi kartı
  Banka kartı
  İnternet bankacılığı
  Kredi başvuruları
  Hesap açma başvuruları
  Şubeler
  Esnaf kredisi yer alır.
 • Banka bünyesinde yer alan hizmetler her bir şube için geçerli olmaktadır. Ayrıca uzman kadrosu ile de bu hizmetler en verimli şekilde sunulmaktadır.
  Halkbank Esnaf Kredisi ve Başvurusu
  Halkbank bünyesinde yer alan hizmetlerden bir tanesi de esnaf kredisi olmaktadır. Buna göre Halkbank esnaf kredisi kobicilik bünyesinde yer alan ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için sunulan bir kredi olmaktadır. Buna göre bu kredi ile esnaf desteklenir. Neticede Halkbank bu alanda oldukça düşük faizler belirlemiştir ve bu kredi uzun vadede ödenebilen bir kredi olmaktadır. Dosya masrafı da bulunmaz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı