Kredi Kartı

Kredi Kartı Limit Yükseltme

Kredi Kartı Limit Yükseltme
Kredi kartı limit yükseltme işlemleri bankalar tarafından geliri yüksek müşteriler için yapılan bir durumdur. Banka gelirinize bakarak kartınızın limitini arttırır. Eğer geliriniz düşükse banka ne yazık ki bu durum da limit yükseltme işlemi yapmayacaktır. Bazı bankalar otomatik olarak limit yükseltme işlemi yaparken bazıları ise müşterilerden onay alarak yapar.
Kredi kartı limitini yükseltmek için;
Şubeye giderek işlemleri yapabilirsiniz.
İnternet bankacılığı üzerinden,

SMS yolu ile de limit işlemlerini yapmanız mümkün.
Bankalar bu konuda müşterilerine oldukça fazla olanak sağlamaktadır. Bu nedenle kısa adımlarla işlemlerinizi halletmeniz mümkün.

Kredi Kartı Limit Arttırma Yöntemleri
Kredi kartı limit arttırma konusunda gelirinizin fazla olması kadar kredi sicil notunuzun da iyi düzeyde olması gerekir. Eğer bankalarla ilgili herhangi bir sorun yaşamadıysanız bu durum sizin için bir problem olmaz. Ancak bankalar da gecikmeniz varsa ve önceden de sorun yaşadıysanız ne yazık ki banka kredi kartı limitini arttırmaz. Kredi kartı limit yükseltme işlemi kısa sürede yapılarak hemen sonuçlanmaktadır.

İnternet Bankacılığından Limit Arttırma
Kredi kartı limit yükseltme işlemi için çalışmış olduğunuz bankanın internet bankacılığına giriş yaparak kısa sürede işlemlerinizi halledebilirsiniz. Kredi kartı bölümüne girerek bu işlemi yapabilirsiniz. Ancak öncesinde fatura otomatik ödeme talimatı vererek kredi sicilinizi arttırmayı deneyin. Daha sonra ise işlemi hallederek aynı gün sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı