Pratik Bilgiler

Mng Kargo Takip

Mng Kargo Takip
Köklü kargo firmaları arasında yer alan Mng Kargo, müşterilerine internet üzerinden kargolarını takip etme imkanı sunmaktadır. Böylece kargonuzun nerede olduğunu, alıcıya ne zaman ulaşacağını görüntüleyebilirsiniz. Mng kargo takip işlemleri için gerekli olansa sadece bir koddur. Bu kod sizin kargonuzu işletmeye teslim ettikten sonra telefonunuza mesaj atılan ya da barkod olarak verilen üründür. Üzerinde yazılı olan bilgileri internet sitesi üzerine eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

İki Hizmet Bir Arada
E-ticaret sitelerine, kargo imkanında kolaylık sağlayan işletme, müşterilerine online kargo hizmeti sunmaktadır. Şubeye giderek zaman kaybetmek istemeyen işletmeler, online başvuru yaparak hizmete dahil olabilirler. Bireysel müşterilerin seçmesi gereken kutu, gönderi sorgula olmalıdır.
Gönderinizin üzerinde yer alan takip numarasını ya da fatura numarasını alana yazdıktan sonra enter tuşuna basmanız ya da turuncu kutu içerisindeki sorgula kısmına tıklamanız gerekmektedir. Müşterilerine detaylı şekilde kargolarının saat kaçta hangi şubeden ayrıldığını gösteren sistem, her aktarma merkezinde yenilenmektedir.

Mobil Mng Kargo
Hizmetlerini genişleterek müşterilerine hizmetlerinde kolaylık sağlayan Mng Kargo Mobil uygulamasıyla, gönderinizi kargoya vermeden kaç lira tutacağını, en yakın şubeyi bulmayı, telefon üzerinden gönderi sorgulamayı sağlamaktadır.
Üyelik yaparak giriş yaptıktan sonra, kurye çağırma seçeneği kullanarak evinizden ürün gönderimi sağlayabilir, kampanyalardan faydalanarak hizmetlerin tadını çıkartabilirsiniz. Evinizde ya da internet bağlantınızın olduğu herhangi bir yerde gönderilerinizin durumunu sorgulamak artık Mng Kargo sayesinde çok kolay.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı