Şekerbank

Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi

Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi

Şekerbank’ın siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu Hasat Kart hizmeti ile çiftçilerin kullandığı tohum, fide, mazot, zirai araçlar ve gübre gibi pek çok ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olmaktadır. Ayriyeten hasat kartın bir diğer avantajlı yanı ise bu kart ile yapmış olduğunuz harcamalarınızı vade farkı olmaksızın belli bir zaman sonra rahatlıkla ödeme imkânı sunmasıdır.

Şekerbank hasat kartın çiftçilik işiyle uğraşmakta olan müşterilerine sağladığı bir diğer fayda ise çiftçilerin ürün ekimi esnasında yapacakları harcamaları ve bu hususta hesaplanan giderleri, geçen yıldan kazanmış olduğu geliri ile karşılamasıdır. Hasat Kart ise çiftçilere ürün ekimi süreci boyunca yaptıkları harcamaları taksitlendirme yöntemine giderek hasat döneminde ödeme olanağı sunuyor. Bu yolla çiftçi ekonomik olarak zor durumda kalmamış oluyor.

Şekerbank Hasat Kartı Başvurusu

Hasat Karta başvuru için 3 farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki başvurunuzu internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilmeniz, ikinci seçenek ise telefon bankacılığını kullanarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilmeniz, son yöntem olarak da kısa mesaj yolu ile Şekerbank Hasat Kart başvuru işleminizi gerçekleştirebilmenizdir. Sizin için en uygun olan yöntemi seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ödeme Vadesi

Şekerbank’ın verdiği hasat kartın en güzel, en avantajlı yönlerinden birisi; ödeme seçeneklerinin çiftçilerin istedikleri zaman aralığına göre ayarlanmış olmasıdır. Genel olarak çiftçiler senede bir kez hasat yaptıkları için vade ödeme biçimi de maksimum 12 aydan oluşmaktadır. Şekerbank hasat kart sahiplerinin ödeme işlemlerini 12 ay içerisinde diledikleri bir zaman dilimi aralığında yapmaları talep ediliyor. Hasat kartınız ile yapmış veya yapmakta olduğunuz harcamaları kendi seçmiş olduğunuz zaman dilimine kadar ödemeye hazır olmanız gerekmektedir. Harcamalarınız belirtmiş olduğunuz zaman zarfı içerisinde ödendiği takdirde, bu harcamaları içerisine hiçbir şekilde faiz eklenmeden ödeyebilirsiniz.

Başvuruda Talep Edilen Belgeler

Başvuru için; Nüfus cüzdanı fotokopiniz, Şekerbank hasat kart başvuru formunuz, İl ve ilçe tarım müdürlüğünden alacağınız bir ÇKS belgesi, Su ürünleri yetiştiricilik belgesi, Türkiye arıcılar birliğinden AKS belgesi ve son olarak da Ziraat odasından alınacak bir çiftçilik belgesi getirmeniz zaruri olarak gerekmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı