Kredi BilgileriKredi Kartı

Taksitli Nakit Avans Nedir?

Taksitli Nakit Avans Nedir?
Değişen tüketici beklentilerine uygun olarak yenilenen taksitli nakit avans nedir? Nakit avans ve taksitli nakit avans olarak bilinen ürün, bankaya belge sunmadan kredi çekme imkanı sağlar. Aynı gün tamamlanan işlemler sayesinde kullanıcılar ihtiyaçlarını ertelemeden karşılar.
Acil Para Lazım Olan Durumlara Özel Çözümler
Nakit avans limiti, acil para ihtiyaçlara çözüm olarak değerlendirilebilir. Borcun faizinin günlük olması geri ödeme şartlarını daha uygun hale getirir.
Taksitli nakit avansta ise;

Çekilen tutar 3 aydan 12 aya kadar uzayan vadelerde ödenebilir
Borç için uygulanacak aylık faiz tüm bankalar için aynıdır.
Nakit ve taksitli avansı birbirinden ayıran en önemli özellik ödeme koşullarının değişik olmasıdır. Taksitli nakit avans işlemleri; bankamatikler, internet bankacılığı, şubeler, mobil hizmetler, telefon bankacılığı üzerinden kısa sürede ve güvenli bir şekilde tamamlanabilir.

Nakit Avans Ne Zaman Çekilmeli?
Kişinin kendine ait küçük bir işletme gibi görülen nakit avans limiti, zor durumlarda imdada yetişir. Kısa süreli nakit ihtiyacını karşılayan sistem taksitli geri ödemeli olarak da kullanılabilir. İşlemlerin bankaya gitmeden hatta evrak vermeden tamamlandığı sistem hayatı kolaylaştırır.
Müşteri skoruna göre ilgili banka tarafından belirlenmiş limit her an için kullanıma hazırdır.

Nakit avans kullanımını daha sık hale getirmek için bankalar tarafından ihtiyaca uygun olarak hazırlanan ürün, alınan borcun ödemesinin vade yayılması sebebiyle nakit akış dengesini düzene sıkabilir.Ayrıca Taksitli avans Kullanımında Önemli olan zamanında ödemelerden kaçınmamak aksi halde ileri dönemlerde bu size olumsuz olarak karşınıza çıkabilmektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı