Ziraat Bankası

Ziraat İnternet Bankacılığı

Ziraat İnternet Bankacılığı
Ziraat Bankasının geliştirdiği internet hizmetlerinden birisi olan Ziraat İnternet Bankacılığı hayatınızı kolaylaştırmaya yönelik hizmetleri, cep telefonunuzdan yapmanızı sağlamaktadır. Bankaya ya da şubeye gitmenize gerek kalmadan internet bağlantınızın olduğu her yerde bankacılık işlemlerinizi kolayca yapmak için telefonunuzun uygulama marketinden, bankacılık uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Fatura Ödeme ve Hızlı Giriş
Ana sayfa üzerinde pek çok işlemi tek tıklamayla halletmenize izin veren geliştirdikleri panel sayesinde, birikimleriniz ve varlıklarınıza arasında kısa sürede geçiş yapabileceksiniz. Para durumunuzu ve güncel durumunuzu tek tıkla görebilir, internet üzerinden para gönderme işlemlerinizi de kolayca halledebilirsiniz.
QR kod aracılığıyla para çekebileceğiniz uygulamada, faturalarınızı otomatik talimata bağlayarak, hesabınıza para geldiği anda fatura ödemek üzere ayarlayabilirsiniz. Elektrik, su, doğalgaz gibi faturalarınızı tek tıkla kolayca uygulamadan ödeyin.
Kişiselleştirilebilir

Sisteme giriş yaparken şifrenizi girmeniz gerekmekte, daha sonrasında uygulama sizleri doğrudan kendi panelinize aktarmaktadır. Ana sayfanızı kendi kullandığınız şekilde dizayn ederek, kısa işlemlerinizi çok hızlı halledebilmenizi sağlayan uygulamada, para transferlerinizi ve ödemelerinizi de hızlıca görebilirsiniz. Dilediğiniz gibi filtreleyerek, son işlemlerinizi inceleyebilirsiniz.

Kartlarınızın Hareketlerini İnceleyin
Uygulama içerisinde kendi kartlarınızı tanımlayarak, bu kartların borçlarını, durumunu ve hareketlerini inceleyebilir, dilerseniz nakit avans başvurusunda bulunarak, nakde sıkıştığınızda az miktarlarda faiz işleyen avans hesaplarına da sahip olabilirsiniz. Sisteme tanımladığınız HGS/OGS hizmetlerinizi belli günlerde hatırlatmak üzere düzenleyebilirsiniz. Böylece unutmadan yapmanız gereken para transferlerini de uygulama üzerinden halledersiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı